Konsultantas (-ė) Privačių klientų aptarnavimo skyriuje, Vilniuje

  • Job type: Nuolatinis, Visas etatas
  • Location: Vilnius
  • Application deadline: 2019-08-19

Nuotolinio klientų aptarnavimo departamentas, Privačių klientų aptarnavimo skyrius

Nuotolinio klientų aptarnavimo departamentas yra pagrindinis kanalas, kuriuo visais klausimais kreipiasi privatūs klientai.

Pagrindinės atsakomybės:

  • Efektyviai spręsti privačių klientų užklausas
  • Pristatyti banko produktus, paslaugas bei sudaryti sutartis nuotoliniu būdu
  • Telefonu ir raštu padėti privatiems klientams

Mes siūlome:

  • Nuolatinį tobulėjimą profesinėje srityje
  • Karjeros galimybes
  • Galimybė dirbti slenkančiu grafiku (I-V 8-21 val., VI 9-16 val.)
  • Atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų

Reikalavimai:

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas
  • Banko produktų išmanymas
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo ir pardavimų srityje
  • Gebėjimas dirbti su dideliu informacijos srautu
  • Anglų kalbos žinios
  • Rusų kalbos žinios (privalumas)
  • Noras mokytis ir tobulėti
  • Pozityvumas ir iniciatyvumas siekiant tikslų

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Terminuota pozicija

Jeigu turite klausimų, kreipkitės į skyriaus vadovą Grabštunovič Liucyną, +37067749101